Red Lion Controls G10R1000
G10R1000 picture photo
Mfg. Part Number
G10R1000
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
10",INDOOR,+ETH,24V
Datasheet Download
G10R1000.pdf
Availability of G10R1000
QUANTITY
G10R1000 Order Process
Ship out your order
Specifications of G10R1000
Internal Part NumberEIS-G10R1000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G10R1000
Related LinksG10R, G10R1000 Datasheet, Red Lion Controls Distributor
G10R1000 Details Description
Related parts for G10R1000
AC/DC CONVERTER 5V 30W datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SOIC datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 1A (Switch) Backlight, Lighting 14-DFN-EP (4x3) datasheet.pdf
PANEL MOUNT ASSEM YELLOW, 8.5MM datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH DIE datasheet.pdf
RES 750 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
KT4 BLACK COVER datasheet.pdf
CAP FILM 270NF 5% 63VDC RAD datasheet.pdf
4,7UF 50V 5X11MM 85C 3000H datasheet.pdf