Mechatronics Fan Group G1238E24B-FSR-CC
G1238E24B-FSR-CC picture photo
Mfg. Part Number
G1238E24B-FSR-CC
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC
Datasheet Download
G1238E24B-FSR-CC.pdf
Availability of G1238E24B-FSR-CC
QUANTITY
G1238E24B-FSR-CC Order Process
Ship out your order
Specifications of G1238E24B-FSR-CC
Internal Part NumberEIS-G1238E24B-FSR-CC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G1238E24B-FSR-CC
Related LinksG1238E24, G1238E24B-FSR-CC Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G1238E24B-FSR-CC Details Description
Related parts for G1238E24B-FSR-CC
IDC CABLE - MKR10K/MC10F/MCG10K datasheet.pdf
RES SMD 1.5 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 182POS .050 SLD datasheet.pdf
RES 3.09K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
SL R/A LATCH HEADER GOLD 4POS datasheet.pdf
ZACK STRIP 10-SECTION WHITE datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP INV ADJ 8SOIC datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES SMD 3.32 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf