Mechatronics Fan Group G1238E24B-FSR-CC
G1238E24B-FSR-CC picture photo
Mfg. Part Number
G1238E24B-FSR-CC
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 120X38MM CC 24VDC
Datasheet Download
G1238E24B-FSR-CC.pdf
Availability of G1238E24B-FSR-CC
QUANTITY
G1238E24B-FSR-CC Order Process
Ship out your order
Specifications of G1238E24B-FSR-CC
Internal Part NumberEIS-G1238E24B-FSR-CC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G1238E24B-FSR-CC
Related LinksG1238E24, G1238E24B-FSR-CC Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G1238E24B-FSR-CC Details Description
Related parts for G1238E24B-FSR-CC
CAP CER 91PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 39POS SKT datasheet.pdf
RES 1.87K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.21M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SIP datasheet.pdf
BERGSTIK II SNGL ST datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 700V 12A DO203AA datasheet.pdf