Harwin Inc. G125-FC11205L0-0450L
G125-FC11205L0-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-FC11205L0-0450L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM F/L 12POS 26AWG 450MM
Datasheet Download
G125-FC11205L0-0450L.pdf
Availability of G125-FC11205L0-0450L
QUANTITY
G125-FC11205L0-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FC11205L0-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-FC11205L0-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FC11205L0-0450L
Related LinksG125-FC112, G125-FC11205L0-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FC11205L0-0450L Details Description
Related parts for G125-FC11205L0-0450L
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC DECODER/DEMUX 1:8 16-TSSOP datasheet.pdf
BRIDGE DIODE 10A 50V BR-W datasheet.pdf
CONN PLUG HSNG FLAG .187 BLUE datasheet.pdf
IC MPU Q OR IQ 800MHZ 689TEPBGA datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 1.75W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
3 SIL MALE HORIZ CONN datasheet.pdf
CABLE MARKER CLI M 2-4 RS/SW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125" datasheet.pdf
D-SUB FILTER 9POS IP67 datasheet.pdf