Harwin Inc. G125-FC11205L0-0450L
G125-FC11205L0-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-FC11205L0-0450L
Brief Description
1.25MM F/L 12POS 26AWG 450MM
Datasheet Download
G125-FC11205L0-0450L.pdf
Availability of G125-FC11205L0-0450L
QUANTITY
G125-FC11205L0-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FC11205L0-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-FC11205L0-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FC11205L0-0450L
Related LinksG125-FC112, G125-FC11205L0-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FC11205L0-0450L Details Description
Related parts for G125-FC11205L0-0450L
CONN PLUG 22POS PANEL MOUNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EXTEND datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT datasheet.pdf
FIXED IND 1NH 245MA 1.2 OHM SMD datasheet.pdf
RES 681K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 84.5 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS BOX MNT W/PIN datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DIP datasheet.pdf
IC FPGA 233 I/O 10K LUT 400VFBGA datasheet.pdf
CAP CER 51PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf