Harwin Inc. G125-FC12605L0-0150L
G125-FC12605L0-0150L picture photo
Mfg. Part Number
G125-FC12605L0-0150L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM F/L 26POS 26AWG 150MM
Datasheet Download
G125-FC12605L0-0150L.pdf
Availability of G125-FC12605L0-0150L
QUANTITY
G125-FC12605L0-0150L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FC12605L0-0150L
Internal Part NumberEIS-G125-FC12605L0-0150L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FC12605L0-0150L
Related LinksG125-FC126, G125-FC12605L0-0150L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FC12605L0-0150L Details Description
Related parts for G125-FC12605L0-0150L
RES ARRAY 5 RES 330 OHM 6SIP datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 160MA 1.3 OHM datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 20POS R/A datasheet.pdf
TRANS NPN 60V 1A TO-92 datasheet.pdf
IC Z80 SIO/3 CMOS 10MHZ 44LQFP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 5.08MM 5POS PCB datasheet.pdf
RES SMD 0.001 OHM 1% 2W 1224 datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
BRACKET COMPUTER EISA/ISA 9POS datasheet.pdf