Harwin Inc. G125-FC32605L0-0150F
G125-FC32605L0-0150F picture photo
Mfg. Part Number
G125-FC32605L0-0150F
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM F/F 26POS 30AWG 150MM
Datasheet Download
G125-FC32605L0-0150F.pdf
Availability of G125-FC32605L0-0150F
QUANTITY
G125-FC32605L0-0150F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FC32605L0-0150F
Internal Part NumberEIS-G125-FC32605L0-0150F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FC32605L0-0150F
Related LinksG125-FC326, G125-FC32605L0-0150F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FC32605L0-0150F Details Description
Related parts for G125-FC32605L0-0150F
CONN PLUG 76POS .025 VERT GOLD datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
IC CPU SUPERV 4K EEPROM 8-MSOP datasheet.pdf
RES 4K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
RES 31.6 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 130PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf