Harwin Inc. G125-FC45005L0-0450L
G125-FC45005L0-0450L picture photo
Mfg. Part Number
G125-FC45005L0-0450L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM F/L 50POS 32AWG 450MM
Datasheet Download
G125-FC45005L0-0450L.pdf
Availability of G125-FC45005L0-0450L
QUANTITY
G125-FC45005L0-0450L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FC45005L0-0450L
Internal Part NumberEIS-G125-FC45005L0-0450L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FC45005L0-0450L
Related LinksG125-FC450, G125-FC45005L0-0450L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FC45005L0-0450L Details Description
Related parts for G125-FC45005L0-0450L
CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 11POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A TO252-3 datasheet.pdf
VS-3 TOOL HOLDER ASSEMBLY datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP MICA 220PF 5% 1.5KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 20K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf