Harwin Inc. G125-FW30450L94
G125-FW30450L94 picture photo
Mfg. Part Number
G125-FW30450L94
Manufacturer
Product Category
Jumper Wires, Pre-Crimped
Brief Description
1.25MM F ON 30AWG 450MM
Datasheet Download
G125-FW30450L94.pdf
Availability of G125-FW30450L94
QUANTITY
G125-FW30450L94 Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-FW30450L94
Internal Part NumberEIS-G125-FW30450L94
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesGecko Micro-Miniature Connectors
Featured Productgecko-high-reliability-connectors
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyJumper Wires, Pre-Crimped
SeriesGecko
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length17.7" (450mm)
Wire Gauge30 AWG
Contact FinishGold
ColorWhite
Contact Finish Thickness8µin (0.20µm)
Number of Rows1
Number of Conductors1
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-FW30450L94
Related LinksG125-FW, G125-FW30450L94 Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-FW30450L94 Details Description
Related parts for G125-FW30450L94
IC DELAY LINE 5TAP 35NS 8SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 102 I/O 144TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONN DR MALE 8POS NATURAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS INLINE SCKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 374 OHM 1% 30W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2975K 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 133K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
25POS M TY5 PI FILTER R/A datasheet.pdf
DSUB R/A SOLDER 15P SOCKET datasheet.pdf
STRATO-THERM, HR 2/0 5/16 NIPL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT datasheet.pdf