Harwin Inc. G125-MC11205L4-0150F
G125-MC11205L4-0150F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC11205L4-0150F
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/F 12POS 26AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC11205L4-0150F.pdf
Availability of G125-MC11205L4-0150F
QUANTITY
G125-MC11205L4-0150F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC11205L4-0150F
Internal Part NumberEIS-G125-MC11205L4-0150F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC11205L4-0150F
Related LinksG125-MC112, G125-MC11205L4-0150F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC11205L4-0150F Details Description
Related parts for G125-MC11205L4-0150F
MULTI-PAIR 3COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 DIP SLD datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 5A 47 MOHM TH datasheet.pdf
TVS DIODE 64.1VWM 104VC SMA datasheet.pdf
RES SMD 665 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 75V 2W DO214AC datasheet.pdf
Connector Socket 59 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf