Harwin Inc. G125-MC12005L4-0150M
G125-MC12005L4-0150M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC12005L4-0150M
Brief Description
1.25MM M/M 20POS 26AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC12005L4-0150M.pdf
Availability of G125-MC12005L4-0150M
QUANTITY
G125-MC12005L4-0150M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC12005L4-0150M
Internal Part NumberEIS-G125-MC12005L4-0150M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC12005L4-0150M
Related LinksG125-MC120, G125-MC12005L4-0150M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC12005L4-0150M Details Description
Related parts for G125-MC12005L4-0150M
RES SMD 825K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CABLE CORE RIBBON/FLEX 23.00MM datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 3.5A 101 MOHM TH datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 21W datasheet.pdf
IC POT 5K QUAD 8BIT 20TSSOP datasheet.pdf
Crystal 14.4000MHz 10ppm 9pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 28TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf