Harwin Inc. G125-MC12005L4-0300F
G125-MC12005L4-0300F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC12005L4-0300F
Brief Description
1.25MM M/F 20POS 26AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC12005L4-0300F.pdf
Availability of G125-MC12005L4-0300F
QUANTITY
G125-MC12005L4-0300F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC12005L4-0300F
Internal Part NumberEIS-G125-MC12005L4-0300F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC12005L4-0300F
Related LinksG125-MC120, G125-MC12005L4-0300F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC12005L4-0300F Details Description
Related parts for G125-MC12005L4-0300F
Connector Receptacle 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 118 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
RES SMD 12.7 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 15NS 48CABGA datasheet.pdf
RES 1.47K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 164 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 5W T18 datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 640MA 1.05 OHM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
DIODE ZENER 6V 5W DO201 datasheet.pdf