Harwin Inc. G125-MC12005L4-0300M
G125-MC12005L4-0300M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC12005L4-0300M
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/M 20POS 26AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC12005L4-0300M.pdf
Availability of G125-MC12005L4-0300M
QUANTITY
G125-MC12005L4-0300M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC12005L4-0300M
Internal Part NumberEIS-G125-MC12005L4-0300M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC12005L4-0300M
Related LinksG125-MC120, G125-MC12005L4-0300M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC12005L4-0300M Details Description
Related parts for G125-MC12005L4-0300M
RELAY REED RF SPST-NC 1A 12V datasheet.pdf
IC TXRX 5V/3V RS232 28-DIP datasheet.pdf
Connector Receptacle 64 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TAPE POLY THERMOSETTING 3/4" YEL datasheet.pdf
SENSOR ROTARY POSITION 12MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
CONN DIN PLUG 120POS VERT GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 480MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND .050" 25POS datasheet.pdf