Harwin Inc. G125-MC21205L4-0150L
G125-MC21205L4-0150L picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC21205L4-0150L
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/L 12POS 28AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC21205L4-0150L.pdf
Availability of G125-MC21205L4-0150L
QUANTITY
G125-MC21205L4-0150L Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC21205L4-0150L
Internal Part NumberEIS-G125-MC21205L4-0150L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC21205L4-0150L
Related LinksG125-MC212, G125-MC21205L4-0150L Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC21205L4-0150L Details Description
Related parts for G125-MC21205L4-0150L
IC ADC 4 1/2DGT BCD 64-MQFP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 85KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 42POS .100" DBL PCB datasheet.pdf
SOFTWARE CW SPT MPC5500 BUILD datasheet.pdf
RES 0.866 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 182K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS INLINE PIN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 2A 120V datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 10SKT SLD CUP datasheet.pdf
IC RF-IF DOWNCONV MIXER 36VFQFPN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf