Harwin Inc. G125-MC21205L4-0300F
G125-MC21205L4-0300F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC21205L4-0300F
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/F 12POS 28AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC21205L4-0300F.pdf
Availability of G125-MC21205L4-0300F
QUANTITY
G125-MC21205L4-0300F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC21205L4-0300F
Internal Part NumberEIS-G125-MC21205L4-0300F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC21205L4-0300F
Related LinksG125-MC212, G125-MC21205L4-0300F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC21205L4-0300F Details Description
Related parts for G125-MC21205L4-0300F
RES SMD 430K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 28HTSSOP datasheet.pdf
XFRMR ADSL FOR TI CPE CHIPSET datasheet.pdf
CONN RCPT 14 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 7.09"L X 6.29"W datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
PATCH CORD CAT7A ORANGE 50 METER datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 3.88"L X 2.74"W datasheet.pdf
CAP CER 27PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf