Harwin Inc. G125-MC31605L4-0300M
G125-MC31605L4-0300M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC31605L4-0300M
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/M 16POS 30AWG 300MM
Datasheet Download
G125-MC31605L4-0300M.pdf
Availability of G125-MC31605L4-0300M
QUANTITY
G125-MC31605L4-0300M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC31605L4-0300M
Internal Part NumberEIS-G125-MC31605L4-0300M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC31605L4-0300M
Related LinksG125-MC316, G125-MC31605L4-0300M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC31605L4-0300M Details Description
Related parts for G125-MC31605L4-0300M
RES SMD 3.3M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 43A DPAK datasheet.pdf
INTERFACE MODULE 16POS ZIF SCKT datasheet.pdf
LED 7SEG 5" SGL 630NM RED CA datasheet.pdf
TVS DIODE 41.3VWM DO204AL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5MM datasheet.pdf
OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf