Harwin Inc. G125-MC32605L4-0150M
G125-MC32605L4-0150M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC32605L4-0150M
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/M 26POS 30AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC32605L4-0150M.pdf
Availability of G125-MC32605L4-0150M
QUANTITY
G125-MC32605L4-0150M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC32605L4-0150M
Internal Part NumberEIS-G125-MC32605L4-0150M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC32605L4-0150M
Related LinksG125-MC326, G125-MC32605L4-0150M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC32605L4-0150M Details Description
Related parts for G125-MC32605L4-0150M
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD datasheet.pdf
IC OSC VCO 1.1GHZ 14SOEIAJ datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .050 SLD datasheet.pdf
TRANS PNP 300V 0.1A TO-126 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.05V 0.35A 6SON datasheet.pdf
RES SMD 51.1KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM 3.2X5 datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 0.01% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT SKT datasheet.pdf