Harwin Inc. G125-MC41605L4-0150F
G125-MC41605L4-0150F picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC41605L4-0150F
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
1.25MM M/F 16POS 32AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC41605L4-0150F.pdf
Availability of G125-MC41605L4-0150F
QUANTITY
G125-MC41605L4-0150F Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC41605L4-0150F
Internal Part NumberEIS-G125-MC41605L4-0150F
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC41605L4-0150F
Related LinksG125-MC416, G125-MC41605L4-0150F Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC41605L4-0150F Details Description
Related parts for G125-MC41605L4-0150F
RES SMD 182K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 35V 20% RADIAL datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1/8-27NPT 1-5V datasheet.pdf
RES SMD 1.5 OHM 1/3W 0805 WIDE datasheet.pdf
4300-1536 DIE FOR 69008-1122 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
LUP 10.16/07/90 3.2SN GY datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
LOCATOR ASSY datasheet.pdf
CAP FILM 0.0082UF 5% 2000VDC AXI datasheet.pdf