Harwin Inc. G125-MC42005L4-0150M
G125-MC42005L4-0150M picture photo
Mfg. Part Number
G125-MC42005L4-0150M
Brief Description
1.25MM M/M 20POS 32AWG 150MM
Datasheet Download
G125-MC42005L4-0150M.pdf
Availability of G125-MC42005L4-0150M
QUANTITY
G125-MC42005L4-0150M Order Process
Ship out your order
Specifications of G125-MC42005L4-0150M
Internal Part NumberEIS-G125-MC42005L4-0150M
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G125-MC42005L4-0150M
Related LinksG125-MC420, G125-MC42005L4-0150M Datasheet, Harwin Inc. Distributor
G125-MC42005L4-0150M Details Description
Related parts for G125-MC42005L4-0150M
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 63MA 125VAC RAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 2W DO41 datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1MSPS 16CH 32QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC CPU BLUETOOH CAN datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf