Red Lion Controls G12C0000
G12C0000 picture photo
Mfg. Part Number
G12C0000
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
12",INDOOR,24V
Datasheet Download
G12C0000.pdf
Availability of G12C0000
QUANTITY
G12C0000 Order Process
Ship out your order
Specifications of G12C0000
Internal Part NumberEIS-G12C0000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G12C0000
Related LinksG12C, G12C0000 Datasheet, Red Lion Controls Distributor
G12C0000 Details Description
Related parts for G12C0000
IC MCU 8BIT 7KB EPROM 28CDIP datasheet.pdf
LED 7-SEG .4" 4DGT YELL-ORNG CA datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 18.6A 5 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 EYELET datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD datasheet.pdf
IC FLASH 2MBIT 70NS 32TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 28 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 47 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 30PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
MODULE DIODE 230A MAGN-A-PAK datasheet.pdf