Vishay/BCcomponents G22041433300J4C000
G22041433300J4C000 picture photo
Mfg. Part Number
G22041433300J4C000
Brief Description
RES 330 OHM 5% WW
Datasheet Download
G22041433300J4C000.pdf
Availability of G22041433300J4C000
QUANTITY
G22041433300J4C000 Order Process
Ship out your order
Specifications of G22041433300J4C000
Internal Part NumberEIS-G22041433300J4C000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingTape & Box (TB)
Resistance (Ohms)330
Tolerance±5%
Power (Watts)4W
CompositionWirewound
Features-
Temperature Coefficient100/ +180ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 350°C
Package / CaseAxial
Supplier Device PackageAxial
Size / Dimension0.224" Dia x 0.512" L (5.70mm x 13.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G22041433300J4C000
Related LinksG22041433, G22041433300J4C000 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
G22041433300J4C000 Details Description
Related parts for G22041433300J4C000
IC OPAMP DIFF 200MHZ 10MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 120V datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER LVPECL 20-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 19.1K OHM 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
FAN 60X25MM 24VDC 36.0 CFM datasheet.pdf