Vishay/BCcomponents G22041433301J4A000
G22041433301J4A000 picture photo
Mfg. Part Number
G22041433301J4A000
Brief Description
RES 3.3K OHM 5% WW
Datasheet Download
G22041433301J4A000.pdf
Availability of G22041433301J4A000
QUANTITY
G22041433301J4A000 Order Process
Ship out your order
Specifications of G22041433301J4A000
Internal Part NumberEIS-G22041433301J4A000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingTape & Box (TB)
Resistance (Ohms)3.3k
Tolerance±5%
Power (Watts)4W
CompositionWirewound
Features-
Temperature Coefficient100/ +180ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 350°C
Package / CaseAxial
Supplier Device PackageAxial
Size / Dimension0.224" Dia x 0.512" L (5.70mm x 13.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G22041433301J4A000
Related LinksG22041433, G22041433301J4A000 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
G22041433301J4A000 Details Description
Related parts for G22041433301J4A000
FUSE GLASS 1A 250VAC 2AG datasheet.pdf
IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 60FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
REPLACEMENT BATT CARTRIDGE APC datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 4.22K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 374K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 30A 24VAC datasheet.pdf