Mechatronics Fan Group G4020L12B2-RSR-WS
G4020L12B2-RSR-WS picture photo
Mfg. Part Number
G4020L12B2-RSR-WS
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC
Datasheet Download
G4020L12B2-RSR-WS.pdf
Availability of G4020L12B2-RSR-WS
QUANTITY
G4020L12B2-RSR-WS Order Process
Ship out your order
Specifications of G4020L12B2-RSR-WS
Internal Part NumberEIS-G4020L12B2-RSR-WS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G4020L12B2-RSR-WS
Related LinksG4020L12, G4020L12B2-RSR-WS Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G4020L12B2-RSR-WS Details Description
Related parts for G4020L12B2-RSR-WS
IC OPAMP DIFF 100MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 12NS 208CABGA datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 55NS 48DIP datasheet.pdf
RES 11.958K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 2 OHM 3/4W 1206 WIDE datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN datasheet.pdf
LED DOT MATRIX 5X7 2.00" YLW CA datasheet.pdf