Mechatronics Fan Group G4020L12B2-RSR-WS
G4020L12B2-RSR-WS picture photo
Mfg. Part Number
G4020L12B2-RSR-WS
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC
Datasheet Download
G4020L12B2-RSR-WS.pdf
Availability of G4020L12B2-RSR-WS
QUANTITY
G4020L12B2-RSR-WS Order Process
Ship out your order
Specifications of G4020L12B2-RSR-WS
Internal Part NumberEIS-G4020L12B2-RSR-WS
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G4020L12B2-RSR-WS
Related LinksG4020L12, G4020L12B2-RSR-WS Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G4020L12B2-RSR-WS Details Description
Related parts for G4020L12B2-RSR-WS
IC DRIVER MOSFET 3A DUAL 8-MLF datasheet.pdf
CBL RIBN 40COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 26POS 2MM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
LIMIT SWITCH datasheet.pdf
IC CLK GEN VCXO LVPECL 20QFN datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 100POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
IC CONTROLLER HOT SWAP 12QFN datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf