Mechatronics Fan Group G5015E12B-RSR-CC
G5015E12B-RSR-CC picture photo
Mfg. Part Number
G5015E12B-RSR-CC
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 50X15MM CC 12VDC
Datasheet Download
G5015E12B-RSR-CC.pdf
Availability of G5015E12B-RSR-CC
QUANTITY
G5015E12B-RSR-CC Order Process
Ship out your order
Specifications of G5015E12B-RSR-CC
Internal Part NumberEIS-G5015E12B-RSR-CC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G5015E12B-RSR-CC
Related LinksG5015E12, G5015E12B-RSR-CC Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G5015E12B-RSR-CC Details Description
Related parts for G5015E12B-RSR-CC
CABLE FLAT FLEX 18POS 1MM 6" datasheet.pdf
RES SMD 28.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 10.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 9/16-18UNF 1-5V datasheet.pdf
RAW FIBER 2.2MM DIA 2M datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 150MW SMINI3 datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 15A 32VAC/VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156" datasheet.pdf
Connector Receptacle 50 Position 0.049" (1.25mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 3.01K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
D-POWER PIN, 10 AWG, HIGH CURR datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf