Mechatronics Fan Group G8015L12B-RGR
G8015L12B-RGR picture photo
Mfg. Part Number
G8015L12B-RGR
Brief Description
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
Datasheet Download
G8015L12B-RGR.pdf
Availability of G8015L12B-RGR
QUANTITY
G8015L12B-RGR Order Process
Ship out your order
Specifications of G8015L12B-RGR
Internal Part NumberEIS-G8015L12B-RGR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)G8015L12B-RGR
Related LinksG8015L, G8015L12B-RGR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
G8015L12B-RGR Details Description
Related parts for G8015L12B-RGR
IC DSP HP 32BIT 12CH I/O 48-QFP datasheet.pdf
MULTI-PAIR 2COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
CONN MAG-MATE 24-27AWG TAB .187 datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 20-TSSOP datasheet.pdf
CABLE 2COND 22AWG YELLOW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE CERM 1.6A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 74 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf