GeneSiC Semiconductor GA50JT12-263
GA50JT12-263 picture photo
Mfg. Part Number
GA50JT12-263
Manufacturer
Product Category
FETs - Single
Brief Description
TRANSISTOR 1200V 100A TO263-7
Datasheet Download
GA50JT12-263.pdf
Availability of GA50JT12-263
QUANTITY
GA50JT12-263 Order Process
Ship out your order
Specifications of GA50JT12-263
Internal Part NumberEIS-GA50JT12-263
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyFETs - Single
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GA50JT12-263
Related LinksGA50JT, GA50JT12-263 Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
GA50JT12-263 Details Description
Related parts for GA50JT12-263
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V TO262 datasheet.pdf
COPPER FLEX LUG 3/8' HOLE 8 AWG datasheet.pdf
IC TXRX RS232 ESD LP 24SOIC datasheet.pdf
RES 249 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 22.81 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 50K OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
HDM SAPR110F160F G (CUT) datasheet.pdf
M805 2C 2#16 SKT PLUG THRD datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf