TE Connectivity Measurement Specialties GAGA10KM3499J15
GAGA10KM3499J15 picture photo
Mfg. Part Number
GAGA10KM3499J15
Manufacturer
Product Category
Thermistors - NTC
Brief Description
GLS9-AXIAL GLASS SUB
Datasheet Download
GAGA10KM3499J15.pdf
Availability of GAGA10KM3499J15
QUANTITY
GAGA10KM3499J15 Order Process
Ship out your order
Specifications of GAGA10KM3499J15
Internal Part NumberEIS-GAGA10KM3499J15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Sensors, Transducers
FamilyThermistors - NTC
Series-
PackagingBulk
Resistance in Ohms @ 25°C10k
Resistance Tolerance±20%
B Value Tolerance-
B0/50-
B25/50-
B25/75-
B25/853499K
Operating Temperature-40°C ~ 250°C
Power - Max-
Length - Lead Wire0.39" (10.00mm)
Mounting TypeFree Hanging
Package / CaseBead
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GAGA10KM3499J15
Related LinksGAGA10K, GAGA10KM3499J15 Datasheet, TE Connectivity Measurement Specialties Distributor
GAGA10KM3499J15 Details Description
Related parts for GAGA10KM3499J15
Crystal 18.4320MHz 30ppm Series 40 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
PROGRAMMER MULTILINK HCS08 USB datasheet.pdf
IC AMP RF N-CHAN 25V 10MA SOT23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC LOAD SWITCH SC70-5 datasheet.pdf
CBL 1COND 26AWG 600V WHITE SHLD datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CGRID SL PMC WTOW DR 36POS datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf