Sullins Connector Solutions GBM12DTBT-S664
GBM12DTBT-S664 picture photo
Mfg. Part Number
GBM12DTBT-S664
Brief Description
CONN EDGECARD 24POS R/A .156
Datasheet Download
GBM12DTBT-S664.pdf
Availability of GBM12DTBT-S664
QUANTITY
GBM12DTBT-S664 Order Process
Ship out your order
Specifications of GBM12DTBT-S664
Internal Part NumberEIS-GBM12DTBT-S664
Number of Positions24
Card Thickness0.125" (3.18mm)
Number of Rows2
Pitch0.156" (3.96mm)
ColorBlack
Flange FeatureFlush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
Operating Temperature-65°C ~ 125°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GBM12DTBT-S664
Related LinksGBM12DT, GBM12DTBT-S664 Datasheet, Sullins Connector Solutions Distributor
GBM12DTBT-S664 Details Description
Related parts for GBM12DTBT-S664
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CBL 33PS 0.5MM JMPR TYPE D 1.18" datasheet.pdf
IC FPGA 69 I/O 80VQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC FPGA 413 I/O 672FBGA datasheet.pdf
RES 3.8942K OHM 0.6W 0.005% RAD datasheet.pdf
BOARD DEMO FOR DAC1653Q1G5 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 11POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL datasheet.pdf