Murata Electronics North America GHM2238X7R471MAC250
GHM2238X7R471MAC250 picture photo
Mfg. Part Number
GHM2238X7R471MAC250
Datasheet Download
GHM2238X7R471MAC250.pdf
Availability of GHM2238X7R471MAC250
QUANTITY
GHM2238X7R471MAC250 Order Process
Ship out your order
Specifications of GHM2238X7R471MAC250
Internal Part NumberEIS-GHM2238X7R471MAC250
Delivery TimeIn stock, ship GHM2238X7R471MAC250 today.
SeriesGHM2238X7R4
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GHM2238X7R471MAC250
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGHM2238X7, GHM2238X7R471MAC250 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GHM2238X7R471MAC250 Details Description
Related parts for GHM2238X7R471MAC250
CONN HEADER .100 SINGL STR 16POS datasheet.pdf
TRANS NPN 25V 5A E-LINE datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 10.5A TO-220 datasheet.pdf
RES SMD 8.87 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
KRIMPING DIE (ATP-P-175-E2) datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 9.45"L X 7.48"W datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT TRIM KIT 24" X 18" datasheet.pdf