I/O Interconnect GLF-464-074-500-D
GLF-464-074-500-D picture photo
Mfg. Part Number
GLF-464-074-500-D
Manufacturer
Product Category
Modular Cables
Brief Description
ASSEMBLY 6 POSITION 4 CONTACT
Datasheet Download
GLF-464-074-500-D.pdf
Availability of GLF-464-074-500-D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GLF-464-074-500-D Order Process
Ship out your order
Specifications of GLF-464-074-500-D
Internal Part NumberEIS-GLF-464-074-500-D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series-
Cable TypeFlat, Straight Cable
Connector TypePlug to Plug
Mounting TypeFree Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts6p4c (RJ11, RJ14)
Length7.00' (2.12m)
ShieldingUnshielded
ColorSilver
Features-
StyleReverse
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GLF-464-074-500-D
Related LinksGLF-464-, GLF-464-074-500-D Datasheet, I/O Interconnect Distributor
GLF-464-074-500-D Details Description
Related parts for GLF-464-074-500-D
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS C-MT datasheet.pdf
KIT DESIGN FOR ZB2430-Q datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 8SKT SLD CUP datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM 3.2X5 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
TWEEZER FLAT ROUNDED 4.75" datasheet.pdf
OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf