LEMO GMA.1B.065.DM
GMA.1B.065.DM picture photo
Mfg. Part Number
GMA.1B.065.DM
Brief Description
BEND RELIEF 6.5MM BROWN
Datasheet Download
GMA.1B.065.DM.pdf
Availability of GMA.1B.065.DM
QUANTITY
GMA.1B.065.DM Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.1B.065.DM
Internal Part NumberEIS-GMA.1B.065.DM
Accessory TypeStrain Relief
For Use With/Related Products1E, 1K, 1L Series Connector
Shell Size - Insert-
MaterialThermoplastic Polyurethane (TPU)
FeaturesDust Protected
ColorBrown
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.1B.065.DM
Related LinksGMA.1B, GMA.1B.065.DM Datasheet, LEMO Distributor
GMA.1B.065.DM Details Description
Related parts for GMA.1B.065.DM
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-QFN datasheet.pdf
RES SMD 38.3 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN FPC VERT 13POS 1.00MM PCB datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
OSC XO 19.44MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.6M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 780 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
Connector Socket 27 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRGHT SKT datasheet.pdf