LEMO GMA.2B.040.RN
GMA.2B.040.RN picture photo
Mfg. Part Number
GMA.2B.040.RN
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 4.0MM BLACK
Datasheet Download
GMA.2B.040.RN.pdf
Availability of GMA.2B.040.RN
QUANTITY
GMA.2B.040.RN Order Process
Ship out your order
Specifications of GMA.2B.040.RN
Internal Part NumberEIS-GMA.2B.040.RN
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMA.2B.040.RN
Related LinksGMA.2B, GMA.2B.040.RN Datasheet, LEMO Distributor
GMA.2B.040.RN Details Description
Related parts for GMA.2B.040.RN
JUMPER-H1506TR/A2015Y/X 2" datasheet.pdf
RES SMD 17.8 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC RESET CMOS 5.9V 5SSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 1.5A TO220-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC CHARGER LI+ 12-TQFN datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 11POS datasheet.pdf
SSR 50A BURST FIRE CONTROL 5V datasheet.pdf
USB A-B 28/26 1M 1.1VER WHITE datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CAP FILM 39NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf