LEMO GMB.00.025.DA
GMB.00.025.DA picture photo
Mfg. Part Number
GMB.00.025.DA
Manufacturer
Product Category
Cable and Cord Grips
Brief Description
BEND RELIEF 2.5MM BLUE
Datasheet Download
GMB.00.025.DA.pdf
Availability of GMB.00.025.DA
QUANTITY
GMB.00.025.DA Order Process
Ship out your order
Specifications of GMB.00.025.DA
Internal Part NumberEIS-GMB.00.025.DA
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable and Cord Grips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMB.00.025.DA
Related LinksGMB.00, GMB.00.025.DA Datasheet, LEMO Distributor
GMB.00.025.DA Details Description
Related parts for GMB.00.025.DA
SENSOR 200PSI 3/8-24UNF .5-4.5V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT datasheet.pdf
TERMINAL DRAG COVER datasheet.pdf
RES 464 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 69.8 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 3.3VOUT 66W datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER CLI C 2-6 datasheet.pdf
PE SCREW M4 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf