LEMO GMD.00.032.DG
GMD.00.032.DG picture photo
Mfg. Part Number
GMD.00.032.DG
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
BEND RELIEF 3.2MM GRAY
Datasheet Download
GMD.00.032.DG.pdf
Availability of GMD.00.032.DG
QUANTITY
GMD.00.032.DG Order Process
Ship out your order
Specifications of GMD.00.032.DG
Internal Part NumberEIS-GMD.00.032.DG
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
Series00
Accessory TypeStrain Relief
For Use With/Related Products00 Series Connector
Shell Size - Insert-
MaterialThermoplastic Polyurethane (TPU)
FeaturesDust Protected
ColorGray
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GMD.00.032.DG
Related LinksGMD.00, GMD.00.032.DG Datasheet, LEMO Distributor
GMD.00.032.DG Details Description
Related parts for GMD.00.032.DG
IC INVERTER DUAL 8-INPUT 48TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 31POS GOLD WW datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV 12V 8DIP datasheet.pdf
CABLE DSUB 15POS ML-ML 2M datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 2A 5V datasheet.pdf
IC FPGA 113 I/O 144TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0603 datasheet.pdf