Semtech GN3250-3FA7AG7E3
GN3250-3FA7AG7E3 picture photo
Mfg. Part Number
GN3250-3FA7AG7E3
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Receivers
Brief Description
IC ROSA 10GBPS 40KM LC CUSTOM
Datasheet Download
GN3250-3FA7AG7E3.pdf
Availability of GN3250-3FA7AG7E3
QUANTITY
GN3250-3FA7AG7E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of GN3250-3FA7AG7E3
Internal Part NumberEIS-GN3250-3FA7AG7E3
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Receivers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GN3250-3FA7AG7E3
Related LinksGN3250-3, GN3250-3FA7AG7E3 Datasheet, Semtech Distributor
GN3250-3FA7AG7E3 Details Description
Related parts for GN3250-3FA7AG7E3
CONN SOCKET 20-24AWG 30AU CRIMP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 20W datasheet.pdf
CONN HEADER TYPE-B 125POS GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 5A TO263-7 datasheet.pdf
IC RS232 3V-5.5V DRVR 16-SSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 94VWM 152VC SMB datasheet.pdf
RES SMD 3.4K OHM 1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
CAP CER 8.4PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
KIT,ARINC COAXICON SOCKET,SZ 1 datasheet.pdf
CAP FILM 0.0051UF 5% 1250VDC AXI datasheet.pdf