Murata Electronics North America GNM3145C1H270JD01D
GNM3145C1H270JD01D picture photo
Mfg. Part Number
GNM3145C1H270JD01D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GNM3145C1H270JD01D.pdf
Availability of GNM3145C1H270JD01D
QUANTITY
GNM3145C1H270JD01D Order Process
Ship out your order
Specifications of GNM3145C1H270JD01D
Internal Part NumberEIS-GNM3145C1H270JD01D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GNM3145C1H270JD01D today.
SeriesGNM3145C1H
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GNM3145C1H270JD01D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGNM3145C1, GNM3145C1H270JD01D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GNM3145C1H270JD01D Details Description
Related parts for GNM3145C1H270JD01D
CAP FILM 1200PF 5% 200VDC RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 50MHZ 8SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN 40V 1A TO-92 datasheet.pdf
IC LATCH 6BIT D 5V ECL 28-PLCC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 261 OHM 1206 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 768 OHM 1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 187K OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 125V datasheet.pdf
20W DC/DC CONV 1"X1" 1.6KV datasheet.pdf