Panduit GR12X6X24PG
GR12X6X24PG picture photo
Mfg. Part Number
GR12X6X24PG
Brief Description
CABLE BASKET 12"X6"X24"
Datasheet Download
GR12X6X24PG.pdf
Availability of GR12X6X24PG
QUANTITY
GR12X6X24PG Order Process
Ship out your order
Specifications of GR12X6X24PG
Internal Part NumberEIS-GR12X6X24PG
MaterialSteel, Galvanized
Features12" W x 6" H x 24" L (304.8mm x 152.4mm x 609.6mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GR12X6X24PG
Related LinksGR12X, GR12X6X24PG Datasheet, Panduit Distributor
GR12X6X24PG Details Description
Related parts for GR12X6X24PG
IC DRVR LATCH 8BIT SER IN 16DIP datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 10A 125VAC/VDC SMD datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 20POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CABLE SEAL 25MM2 FOR BF1 HOLDER datasheet.pdf
RES 649K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 22PIN SLD CUP datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 430UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf