Murata Electronics North America GR250E105Z100U100PT431
GR250E105Z100U100PT431 picture photo
Mfg. Part Number
GR250E105Z100U100PT431
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GR250E105Z100U100PT431.pdf
Availability of GR250E105Z100U100PT431
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GR250E105Z100U100PT431 Order Process
Ship out your order
Specifications of GR250E105Z100U100PT431
Internal Part NumberEIS-GR250E105Z100U100PT431
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GR250E105Z100U100PT431 today.
SeriesGR250E105Z100
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GR250E105Z100U100PT431
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
GR250E105Z100U100PT431 Details Description
Related parts for GR250E105Z100U100PT431
CAP TANT 10UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
TVS DIODE 185VWM 328VC SMD datasheet.pdf
IC GATE OR 3CH 3-INP 14-SO datasheet.pdf
IC FPGA 221 I/O 320 FBGA datasheet.pdf
RES SMD 7.15KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.2A 8VSSOP datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
SINGLE WIRE SPLICE, SIZE 22, LC datasheet.pdf
TV 21C 21#16 SKT J/N RECP datasheet.pdf
8MM FLSH BLK CHRM HYPR RED 2VDC datasheet.pdf