Murata Electronics North America GR42-2F334Z50-100
GR42-2F334Z50-100 picture photo
Mfg. Part Number
GR42-2F334Z50-100
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
GR42-2F334Z50-100.pdf
Availability of GR42-2F334Z50-100
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
GR42-2F334Z50-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of GR42-2F334Z50-100
Internal Part NumberEIS-GR42-2F334Z50-100
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship GR42-2F334Z50-100 today.
SeriesGR42-2F334
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GR42-2F334Z50-100
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGR42-2F3, GR42-2F334Z50-100 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GR42-2F334Z50-100 Details Description
Related parts for GR42-2F334Z50-100
IC REG LDO 2.5V 1.5A TO220-3 datasheet.pdf
TAPE VINYL 4" X 36YD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 1000V 1A ABS datasheet.pdf
RES SMD 3.16KOHM 0.1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
LED XLAMP CXA2520 19MM WHT datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 8SIP datasheet.pdf
SC 3.81/15/180F 3.2SN BK BX datasheet.pdf
TRI N PLUG M BODY 0-19 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS WALL MNT SKT datasheet.pdf