Murata Electronics North America GRK40R223K25M6305-65
GRK40R223K25M6305-65 picture photo
Mfg. Part Number
GRK40R223K25M6305-65
Datasheet Download
GRK40R223K25M6305-65.pdf
Availability of GRK40R223K25M6305-65
QUANTITY
GRK40R223K25M6305-65 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRK40R223K25M6305-65
Internal Part NumberEIS-GRK40R223K25M6305-65
Delivery TimeIn stock, ship GRK40R223K25M6305-65 today.
SeriesGRK40R223K25
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRK40R223K25M6305-65
MURATA Product CategoryMURATA Components
GRK40R223K25M6305-65 Details Description
Related parts for GRK40R223K25M6305-65
RES SMD 26.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RIBBON BLK RESIN FOR T200 PRINT datasheet.pdf
CONN RECPT 36POS R/A TIN 2.5MM datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO220AB datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES 2K OHM 8SOIC datasheet.pdf
2.5 B/IN CONN. HSG datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
IC SOC CORTEX-A9 KINTEX7 676FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
FILTER LINE CABLES datasheet.pdf
CAP FILM 300NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf