Murata Electronics North America GRM111CH9R1D500-500
GRM111CH9R1D500-500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM111CH9R1D500-500
Datasheet Download
GRM111CH9R1D500-500.pdf
Availability of GRM111CH9R1D500-500
QUANTITY
GRM111CH9R1D500-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM111CH9R1D500-500
Internal Part NumberEIS-GRM111CH9R1D500-500
Delivery TimeIn stock, ship GRM111CH9R1D500-500 today.
SeriesGRM111CH9R1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM111CH9R1D500-500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM111CH9, GRM111CH9R1D500-500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM111CH9R1D500-500 Details Description
Related parts for GRM111CH9R1D500-500
TERMINAL SOLDER TURRET .115" datasheet.pdf
SSR 24 VACDC/230 VAC 4A datasheet.pdf
CONN SPRING 70POS DUAL .177 PCB datasheet.pdf
PLIERS ADJUSTABLE 7" datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 5SKT SLD CUP datasheet.pdf
SENSOR STD 50+/-10MM 5M CABLE datasheet.pdf
CAP CER 47PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf