Murata Electronics North America GRM36B222K50-641
GRM36B222K50-641 picture photo
Mfg. Part Number
GRM36B222K50-641
Datasheet Download
GRM36B222K50-641.pdf
Availability of GRM36B222K50-641
QUANTITY
GRM36B222K50-641 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM36B222K50-641
Internal Part NumberEIS-GRM36B222K50-641
Delivery TimeIn stock, ship GRM36B222K50-641 today.
SeriesGRM36B222
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM36B222K50-641
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM36B22, GRM36B222K50-641 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM36B222K50-641 Details Description
Related parts for GRM36B222K50-641
TRANS NPN 45V 3A D-PAK datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 78 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 6.81KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 68PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 12A 125V datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
RES 5.49K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
OSC VCTCXO 250.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 1.1V SNT-4A datasheet.pdf
CAP CER 33PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf