Murata Electronics North America GRM39C0G270J50-500
GRM39C0G270J50-500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39C0G270J50-500
Datasheet Download
GRM39C0G270J50-500.pdf
Availability of GRM39C0G270J50-500
QUANTITY
GRM39C0G270J50-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39C0G270J50-500
Internal Part NumberEIS-GRM39C0G270J50-500
Delivery TimeIn stock, ship GRM39C0G270J50-500 today.
SeriesGRM39C0G27
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39C0G270J50-500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39C0G2, GRM39C0G270J50-500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39C0G270J50-500 Details Description
Related parts for GRM39C0G270J50-500
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
MODULE POWER ENTRY FLANGE 3A datasheet.pdf
RES SMD 1.78K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 125MW 0402 datasheet.pdf
CONN TUBULAR END SLEEVE 14AWG datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCC datasheet.pdf