Murata Electronics North America GRM39COG070D50
GRM39COG070D50 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39COG070D50
Datasheet Download
GRM39COG070D50.pdf
Availability of GRM39COG070D50
QUANTITY
GRM39COG070D50 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39COG070D50
Internal Part NumberEIS-GRM39COG070D50
Delivery TimeIn stock, ship GRM39COG070D50 today.
SeriesGRM39COG
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39COG070D50
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39CO, GRM39COG070D50 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39COG070D50 Details Description
Related parts for GRM39COG070D50
RES SMD 110K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 78POS 2MM SMD datasheet.pdf
CAP TACTILE 1/4 RING BLACK datasheet.pdf
TVS DIODE 30VWM 64.3VC SMC datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 2.8A 65 MOHM SMD datasheet.pdf
MT-RJ SECURE JACK XG50/125 ORANG datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 920MA 266 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 250 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf