Murata Electronics North America GRM39COG101J50-500
GRM39COG101J50-500 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39COG101J50-500
Datasheet Download
GRM39COG101J50-500.pdf
Availability of GRM39COG101J50-500
QUANTITY
GRM39COG101J50-500 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39COG101J50-500
Internal Part NumberEIS-GRM39COG101J50-500
Delivery TimeIn stock, ship GRM39COG101J50-500 today.
SeriesGRM39COG10
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39COG101J50-500
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39COG1, GRM39COG101J50-500 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39COG101J50-500 Details Description
Related parts for GRM39COG101J50-500
OSC 5.0V PROG TTL PWRDN 100PPM datasheet.pdf
CAP CER 15PF 3KV NP0 1812 datasheet.pdf
IC DUAL DIFF LINE RCVR 8-SOIC datasheet.pdf
TERM BLK MOD FUSE 26-10AWG BLACK datasheet.pdf
RES SMD 95.3 OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS INLINE SCKT datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
OSC VCTCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
CONN M12 8POS datasheet.pdf