Murata Electronics North America GRM39SL681J50
GRM39SL681J50 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39SL681J50
Datasheet Download
GRM39SL681J50.pdf
Availability of GRM39SL681J50
QUANTITY
GRM39SL681J50 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39SL681J50
Internal Part NumberEIS-GRM39SL681J50
Delivery TimeIn stock, ship GRM39SL681J50 today.
SeriesGRM39SL
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39SL681J50
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM39S, GRM39SL681J50 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM39SL681J50 Details Description
Related parts for GRM39SL681J50
IC VREF SERIES/SHUNT 7V 8DIP datasheet.pdf
THYRISTOR 170V 150A SMA datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.012UF 3% 630VDC RAD datasheet.pdf
RES 1.56K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
IC FPGA 576 I/O 900FBGA datasheet.pdf
CONN HDR 39POS 0.200 T/H datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 72W datasheet.pdf