Murata Electronics North America GRM39X7R104K25D500T115
GRM39X7R104K25D500T115 picture photo
Mfg. Part Number
GRM39X7R104K25D500T115
Datasheet Download
GRM39X7R104K25D500T115.pdf
Availability of GRM39X7R104K25D500T115
QUANTITY
GRM39X7R104K25D500T115 Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM39X7R104K25D500T115
Internal Part NumberEIS-GRM39X7R104K25D500T115
Delivery TimeIn stock, ship GRM39X7R104K25D500T115 today.
SeriesGRM39X7R104K2
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM39X7R104K25D500T115
MURATA Product CategoryMURATA Components
GRM39X7R104K25D500T115 Details Description
Related parts for GRM39X7R104K25D500T115
OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.2A 8WSON datasheet.pdf
RES SMD 649K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD 2.5V 10MSOP datasheet.pdf
RES SMD 56 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 270K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CUT & POLISH FLAP BRUSH 7A MED datasheet.pdf
SWITCH ROTARY KEYLOCK datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 20SSOP datasheet.pdf
CAP CER 13PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf