Murata Electronics North America GRM40B123K50 0805-123K
GRM40B123K50   0805-123K picture photo
Mfg. Part Number
GRM40B123K50 0805-123K
Datasheet Download
GRM40B123K50 0805-123K.pdf
Availability of GRM40B123K50 0805-123K
QUANTITY
GRM40B123K50 0805-123K Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM40B123K50 0805-123K
Internal Part NumberEIS-GRM40B123K50 0805-123K
Delivery TimeIn stock, ship GRM40B123K50 0805-123K today.
SeriesGRM40B123K50
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM40B123K50 0805-123K
MURATA Product CategoryMURATA Components
GRM40B123K50 0805-123K Details Description
Related parts for GRM40B123K50 0805-123K
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 115V datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 24V datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 4.62"L X 3.11"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 30.9 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 82 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 100MA 12.72 OHM datasheet.pdf