Murata Electronics North America GRM42-6R104M25PT
GRM42-6R104M25PT picture photo
Mfg. Part Number
GRM42-6R104M25PT
Datasheet Download
GRM42-6R104M25PT.pdf
Availability of GRM42-6R104M25PT
QUANTITY
GRM42-6R104M25PT Order Process
Ship out your order
Specifications of GRM42-6R104M25PT
Internal Part NumberEIS-GRM42-6R104M25PT
Delivery TimeIn stock, ship GRM42-6R104M25PT today.
SeriesGRM42-6R1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRM42-6R104M25PT
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRM42-6R, GRM42-6R104M25PT Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRM42-6R104M25PT Details Description
Related parts for GRM42-6R104M25PT
JUMPER-H2730TR/C2040A/X 12" datasheet.pdf
CAP CER 27PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 2.93V LOW TO-92 datasheet.pdf
RES 27 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 0804 datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 468MA 320 MOHM datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 85MHZ 8SOIC datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf